Aktualne ogłoszenia

ROK SZKOLNY 2022/2023

Kochani rodzice chcielibyśmy serdecznie podziękować za Wasz czynny udział w realizacji festynu rodzinnego w naszej szkole. Dziękujemy za każdą blaszkę przepysznego ciasta, za każdy fant przez Was podarowany, za pięknie pachnące ręcznie robione świeczuszki, za podarowane vouchery, długopisy, kalendarze, książki,poduchy, obrazy za dosłownie każda jedna najmmiejszą rzecz.Dziękujemy również sponsorom dzięki którym mogliśmy zakupić ciekawe nagrody główne. Dodatkowo dziękujemy za pomoc w rozkładaniu i sprzątaniu po festynie. Za każdą parę rąk serdecznie dziękujemy. Zebrane pieniążki w pierwszej kolejności przeznaczymy na upominki na zakończenie roku szkolnego dla klas III, VIII oraz 6latków kończących przedszkole. Każda ta grupa młodych ludzi wstępuje w nowy etap życia więc chcielibyśmy jako Rada Rodziców ich uhonorować. Resztę pieniążków również  postaramy się przeznaczyć na naszych uczniów w przyszłym roku szkolnym. Mam nadzieję że okres wakacji przyniesie nam fale nowych pomysłów na przyszły rok szkolny. Wspólnymi siłami spełniajmy marzenia i budujmy piękne wspomnienia naszych kochanych dzieciaczków.

Pozdrawiamy i dziękujemy Rada Rodziców

Serdeczne podziękowanie również  kierujemy w stronę całego grona pedagogicznego i pracowników szkoły za zaangażowanie i udział w festynie oraz wszelkie wsparcie.

RADA RODZICÓW informuje, że dnia 30.03.2023
r. o godzinie 16:30 odbędzie się zebranie, na które zapraszamy wszystkich rodziców zainteresowanych pomocą przy organizacji FESTYNU RODZINNEGO, który odbędzie się 02.06.2023 r.
na terenie NASZEJ SZKOŁY :)

Rada Rodziców zaprasza na następne zebranie, które odbędzie się 09.03.2023 r. o godzinie 16:30.
Będziemy omawiać FESTYN RODZINNY, który w naszej szkole odbędzie się już w czerwcu :) zapraszamy każdego, kto chciałby pomóc przy jego organizacji :)

Rada Rodziców informuje ,iż składka na RR w roku szkolnym 2022/2023  wynosi  30 zł na cały rok. Składka jest jednorazowa, bez względu na ilość dzieci w rodzinie.

ROK SZKOLNY 2020/2021

Rada Rodziców informuje ,iż składka na RR w roku szkolnym 2020/2021 wynosi 30 zł na cały rok. Składka jest jednorazowa, bez względu na ilość dzieci w rodzinie.

ROK SZKOLNY 2019/2020

Rada Rodziców Zespołu Edukacyjnego nr 5 w Zielonej Górze zwraca się do Państwa z prośbą o dokonywanie wpłat na rzecz Rady Rodziców w kwocie 30 zł. Pieniądze te pośrednio lub bezpośrednio wracają do naszych dzieci, a to ich dobro jest dla nas najważniejsze.
Dzięki wpłatom możemy wspierać i nagradzać, a także zachęcać do większej aktywności uczniów naszej szkoły.

Bardzo chcielibyśmy pomóc dofinansować wszystkie wartościowe, wymagające wsparcia inicjatywy. Nasz budżet nie jest jednak bez granic. W związku z powyższym zwracamy się z gorącą prośbą do wszystkich rodziców, którym z różnych względów umknęła kwestia wpłaty, o wsparcie finansowe.

Przypominamy również ,iż składka jest jednorazowa bez względu na ilość dzieci w rodzinie.

Sugerowana niezmiennie od kilku lat wysokość wpłaty to 30 zł rocznie. Biorąc pod uwagę, że rok szkolny trwa 10 miesięcy to jedynie 3 zł/miesięcznie!

Pozdrawiamy, dziękując za zrozumienie i okazane dotychczas wsparcie.

Rada Rodziców.

SKŁADKA NA RADĘ RODZICÓW

Składka na Radę Rodziców w roku szkolnym 2019/2020 wynosi 30 zł. Płatność jest jednorazowa, bez względu na ilość dzieci w rodzinie. Wpłat należy dokonywać u wychowawców klas.

ROK SZKOLNY 2018/2019

SKŁADKA NA RADĘ RODZICÓW

Składka na Radę Rodziców w roku szkolnym 2018/2019 wynosi 30 zł. Płatność jest jednorazowa, bez względu na ilość dzieci w rodzinie. Wpłat należy dokonywać u wychowawców klas.

ROK SZKOLNY 2017/2018

ZEBRANIE RADY RODZICÓW

Przewodnicząca Rady Rodziców informuje, iż w dniu 15 listopada 2017 roku o godzinie 16.30 w szkolnej jadalni odbędzie się zebranie Rady Rodziców. Serdecznie zapraszamy.

SKŁADKA NA RADĘ RODZICÓW

Składka na Radę Rodziców w roku szkolnym 2017/2018 wynosi 25 zł. Płatność jest jednorazowa, bez względu na ilość dzieci w rodzinie. Wpłat należy dokonywać u wychowawców klas.